Saç Hizmetleri

Dip Boya

Saç boyama işleminin ardından saçlarınız uzadıkça, diplerde kendi rengi görünmeye başlar. Bu durumda sadece saç diplerinin boyanması gerekir.

Bitkisel Boya

Organik saç boyaları; içeriği tamamen organik ham maddelerden oluşan, renk pigmentlerini bitkisel özlerden alan boyalardır. Organik saç boyaları, hayvanlar üzerinde test edilmez ve hayvansal ham madde içermez.

Röfle Nedir?

Röfle, bazı saç tutamlarının simetrik olarak saçların mevcut renginden birkaç ton açık renkte boyanmasıyla yapılan bir işlemdir. Röfle saç renkleri, saçların doğal renginden 1-6 ton açık olabilir. Bu renklendirme tekniğinin temel amacı, açık tonlara boyanan saç tutamlarının saçların genel görünümünde doğal bir kontrast ve geçiş yaratmasıdır. Saçlarda yaratılan doğal ve açık tonlardaki geçişler saçlara daha hacimli, parlak ve hareketli bir görünüm kazandırır

Saç Kesimi Nedir?

Size uygun saç kesimi, saç kalitenize, saç yapınıza ve yüzünüzün şekline bağlıdır. Her insanın kendine özel kemik yapısı ve yüz şekli vardır ne kadar da (oval, kare, yuvarlak, üçgen vs) şeklinde ayrılsa da, yüzünüz size özeldir ve size özel bir kesim modeli gerektirir.

Ombre Saç Nedir?

Ombre, Fransızcada gölge anlamına gelen bir renklendirme tekniğidir. Bu işlem esnasında saçların boyları ve uçları, saçın mevcut renginden daha açık tonlara boyanır. Hangi tonlar tercih edilirse edilsin, amaç doğal ve uyumlu ton geçişleri yaratmaktır.

Sombre Saç Nedir?

Sombre, saç uçlarına yoğun yapılan ve en fazla ana rengin iki ton veya üç ton açığı tonlarda uygulanan bir işlemdir. Sombre, çok daha yumuşak geçişlere sahip bir saç rengi sağlıyor. Sombre renklendirme işlemi, açık tonlarda yapılan ombre modellerine kıyasla daha doğal geçişler ortaya çıkmasına destek oluyor.

SOMBRE İLE OMBRE ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Adından da anlaşıldığı üzere sombre, ombre ile çok fazla karıştırılıyor. Sombre saç modellerinde, ombre kadar belirgin renk farklılıkları yoktur. Saç rengindeki tonların birbirine çok yakın olması sombre saç modelini ombreden ayırıyor. Ombrede saçlar ana rengin 5 tonuna kadar açılırken, sombrede ise ana renk iki veya üç ton açılarak uygulanıyor.
Sombre gizli gölge olarak saçlarda yumuşak bir balyaj hissi veriyor. Ombre saç modellerinde ise hala çarpıcı ve net bir şekilde saç diplerinden uç kısımlara kadar belirgin bir renk geçişi görülür.

Bioform Nedir?

Bioform, saçın içindeki yapının kırılması ve yeniden şekillenerek kıvrımlar hâline gelmesidir.

Brezilya Fönü Nedir?

Brezilya fönü, saçları düzleştiren bir fön yöntemidir. Özel bir keratin karışımı takviyesi ile yapılan Brezilya fönü, saçlara şekil vermenin yanı zıra parlaklık kazandırıyor. Kuaförde yaklaşık 3-4 saat süren bir işlem olan Brezilya fönü, kalıcılığını yaklaşık 6 ay boyunca koruyor.

Keratin Bakımı Nedir?

Keratin saçların canlı, pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlayan temel bir proteindir aynı zamanda saçların esnek yapısını korumamıza da yardımcı olur. Saçlar şekillendiricilerin yıpratıcı etkilerinden veya boya röfle gibi renk değiştirme işlemlerinden dolayı keratin kaybederek hasarlı bir yapı oluşur. Keratin uygulaması ile hasarlı ve yıpranmış saçlar onarılır.

Müşteri Yorumları

Daha fazla bilgi sahibi olmak için

Dip boya, bitkisel boya, röfle, saç kesimi, ombre saç, sombre saç, bioform, brezilya fönü ve keratın bakımı gibi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...

Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekimi izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir korsan taksi