HAKKIMIZDA

HATİCE GÖKER

Uzun zamandır bu sektörde olmanın kazandırdığı tecrübeleri düğün gününüzde sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. 1985 yılında yurt dışından kapsamlı bir eğitim aldım. 1988 yılında ise salonumu açarak İzmir’in en eski kuaförlerinden biri oldum. Yenilikçi ve modern, profesyonel ve kaliteli bir isim olmanın verdiği sorumlulukla çalışıyorum. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, isteklerinizi yerine getirerek hayallerini süslemeyi amaçlıyorum.
Saç ve makyaj için verdiğimiz hizmetlerin hepsinde profesyonel bir ekip yanınızda oluyor. Uluslararası standartlardaki makyaj malzemeleriyle çalışıyor, yıllardır aldığı eğitimler ile kendini geliştirmiş makyözlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstediğiniz stilleri uyguluyor, yüz hattınız, göz renginiz, saç tasarımınız ve gelinliğinize de uyumlu olacak bir makyaj modeli belirliyoruz.

Güzelliğin küçük detaylar ile tamamlandığına inanıyoruz. Bu yüzden saç ve makyaj dışında ekstra hizmetler de verebiliyoruz. Manikür, pedikür, batık tedavi ve kaş dizaynı için de bizi tercih edebilir, güzelliğini tamamlayabilirsiniz.
Bu bilgilerle birlikte bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sizi ağırlamak ve düğününüzde Hatice Saç Tasarım farkını tüm sevdiklerinize hissettirmeniz için sabırsızlanıyoruz.

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Bakım Hizmeti
0 +
Yeni Saç Stilleri
0 +
Yeni Salon

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen iletişime geçiniz...

Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekimi izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir korsan taksi